הרצאות, כנסים ומופעים מוזיקליים

היכנסו לעמוד הרצאות  על מנת לצפות במגוון ההרצאות שתוכלו להזמין. אני מרצה בכנסים גדולים אבל גם אצלכם בסלון במפגש חברים אינטימי אני ארגיש בנוח. הציוד עלי. הכיבוד עליכם. סגרנו תאריך?

שימו לב למופע המיוחד אחת אחת שבו אני מספרת על נשים באמנות ובמוסיקה. המופע בשילוב נגינה ושירה של המוסקאית רונית טיטלבום ויש בו קטעים אישיים מרגשים.

להזמנת מופע או הרצאה שלחו מייל anat.chn@gmail.com או הודעה לנייד 052-3428466

 בבלוג "לכל איש יש בלוג" תוכלו לקרוא פוסטים על תוכן ההרצאות שלי כמו למשל על נשים בקולנוע, על צילום ועל פמיניזם בכלל.

אם אתם רוצים להבין יותר באמנות עכשווית ומרגישים מבולבלים כשמראים לכם קשקוש בתור "אמנות" אז כנראה מתאים לכם לשמוע את סדרת ההרצאות "מי מפחד מפוסטמודרניזם". כדי להתרשם מתוכן הסדרה תוכלו לדפדף במצגות שהכנתי. מבטיחה לכם שאחרי הסדרה הזאת תתאהבו בתמונות שלא רואים בהם שום דבר.

שרותי אוצרות, קטלוגים והכנת תיק עבודות

למדתי אוצרות באוניברסיטת חיפה ואני אוצרת תערוכות כבר למעלה מ-20 שנה.

על מגוון שרותי האוצרות שאני נותנת למוזאונים או לאמנים וסטודנטים תוכלו לקרוא כאן בהרחבה ולהתרשם מתיק העבודות שלי.  

אם סגרתם על מקום ותאריך לתערוכה כאן הכתובת לשרותי אוצרות מלאים או חלקיים, מפגישת ייעוץ אחת ועד ליווי מלא כולל הצבה וטקסט לקטלוג. אם כבר יש לכם תערוכה והיא נפתחה ואתם מחפשים לעשות שיח גלריה מעניין אז "ד"ר ענת חן" לרשותכם. 

סטודנטים לאמנות או לעיצוב? אם אתם בהתלבטות או בלחץ, בגלל הגשת אמצע או  לקראת  פרויקט גמר  אני כאן במייל anat.chn@gmail.com או בנייד 052-3428466 רצוי לשלוח הודעה. אל תהססו.

יעוץ אקדמי, עריכת תוכן וכתיבה

המשימה של כתיבת עבודה לצורך לימודים אקדמאים היא אחת הקשות והקשוחות. תעשו לעצמם טובה גדולה ואל תקנו עבודות מוכנות. מאוד קל היום לזהות מי קנה עבודה ומלבד האי-נעימות יש גם עונשים חמורים.

אני מזמינה אתכם קודם כל להיפגש, לשמוע כמה זה פשוט לכתוב עבודה לבד וכמה תועלת אישית ומקצועית תצמח לכם מכתיבה. יש לכם נושא. אני מבטיחה לכם שכבר בחרתם נושא אתם פשוט עוד לא יודעים את זה. אתם רק צריכים כמה דקות של שיחת ייעוץ בשביל למקד אותו ולתרגם אותו לעבודה אקדמית אישית ומרגשת.

רכזתי לכם חוברת הנחיות פשוטה, טיפים, מצגות, ועוד אפשרויות של ייעוץ אקדמי . אבל אין תחליף לפגישת ייעוץ אישית שתעזור לכם לסיים עם זה. וזה מה שאתם רוצים לא? רק לסיים עם זה.

לקביעת פגישה ולליווי של כל תהליך כתיבה, אישי או קבוצתי (מוזיל מאוד את המחיר) שלחו מייל anat.chn@gmail.com או הודעה לנייד 052-3428466

 

 

 

%d בלוגרים אהבו את זה: